Teklif Al

Yol çizgi boyalarının faydalı kullanım ömrünü üç katına çıkardık

Projelerimizin başarısı kendi ürettiğimiz grafen türevlerini kullanıyor olmamızdan geliyor!

Çığır açıcı bir malzeme olarak grafen, üstün özellikleri ile teknolojinin ve günlük hayatımızda kullandığımız aygıtların karakteristiklerini belirlemeye doğru yol almaktadır. Gelişen bir piyasa olarak grafen piyasası, türevlerini de içine alacak bir yaklaşımla grafen üreticileri, araştırma merkezleri ve araştırmacılar, en nihayetinde bilimsel ve teknolojik gelişmelerin gündelik hayatı kolaylaştırıcı biçimler alabilmesi için sanayicilerin, birlikte, azimli ve yoğun çalışmasını gerektiren bir nitelik göstermektedir.

Endüstriyel ürün geliştirme çalışmalarımız kapsamında geliştirdiğimiz grafen takviyeli yol çizgi boyası çalışmamızla çevre dostu su bazlı yol çizgi boyalarının faydalı kullanım ömrünü üç katına çıkardık. İlgilenen endüstri firmaları ve yatırımcıları iş birliğine davet ediyoruz.

 

     Anadolu Ajansı Haberi

 

     Yol çizgi boyalarının ömrü grafen teknolojisiyle artacak.

 

 

     Mynet Haberi

 

Hediye Çeki 100 TRY

Hazerfen hediye çeki satın alırken teslimat bilgileri kısmında hediye çekini kendisi için satın aldığınız kişi ya da kurum bilgilerini girmeye dikkat ediniz. Hediye çeki kodlarınız e posta ile bildirilecektir.

100,00 TL
Copperizer Bakır Nanotoz 18nm 25g

Copperizer Bakır Nanotoz 18nm 25g

1.208,12 TL
Grafen Polimer Nanokompozit Mekanik Dayanım Başlangıç ARGE Hizmeti

Grafen Polimer Nanokompozit Mekanik Dayanım Başlangıç ARGE Hizmeti

215.735,00 TL

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kampanyanın Kapsamı

Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) ya da TÜBİTAK 1002 Hızlı Destek projeleri kapsamında 2000USD+KDV ve üzeri grafen türevleri satın alması yapacak proje yürütücüsü hocamıza projesinde kullanmak üzere yaptığı satın almanın vergiler hariç tutarının yarısı kadar ilave bütçe sağlıyoruz.

Hazerfen Kimya Malzeme ve Enerji Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır