Teklif Al

Sıkça Sorulan Sorular

Soru Görüş ve Önerilerinizi Bekliyoruz

                       

Çalışma alanlarımızla ilgili soru,öneri ve görüşlerinizi bekliyoruz. Ortak soru ve sorunlarınızın mümkün açıklama ve çözümlerini sizlerle bu sayfalardan paylaşacağız.

 

Kabul Sonrası Ödeme Nedir?

Satın alma yapacaksanız ve ödeme üniversite yahut herhangi başka bir resmi kamu kurumu tarafından muayene ve kabul işlemleri sonrasında havale/eft ile yapılacaksa; satın alma esnasında "Kabul Sonrası Ödeme" ödeme yöntemini seçebilirsiniz. Bu ödeme yöntemi sadece fatura ve teslimat adresi Türkiye içinde olan satın almalarda kullanılabilecektir. "Kabul Sonrası Ödeme" ödeme yöntemini kullanarak satın aldığınız ürünlerin ödemesi yapılıncaya kadar üye hesabınızda eksi bakiye olarak gözükecektir Muayene ve kabul işlemleri sonrasında havale/eft nin havale eft bildiriminin yapılmasını müteakip ödemesi yapılan tutar müşteri bakiyesinden düşülecektir.

SÜREÇ NASIL İŞLER

1. Ana sayfa alt kısmında müşteri hizmetleri bölümünden Proje Bilgileri Bildirimi sayfası aracılığı ile satın alma onayı için proje bilgilerinizi gönderiniz.

2. Siparişinizi fatura bilgileri olarak ödeme yetkili kurumun fatura bilgileri girilmiş şekilde ve kabul sonrası ödeme  yöntemini kullanarak veriniz.

2. Hazerfen, proje bilgileri bildiriminizdeki bilgiler doğrultusunda harcama yetkili kurum görevlisinden proje bilgileriniz için doğrulama isteyecektir.

4. Proje bilgileriniz harcama yetkili kurum görevlisi tarafından doğrulandıktan sonra siparişiniz işleme alınacaktır.

5. Siparişiniz sevk edilir ve fatura tutarı hesabınıza eksi bakiye olarak kaydedilir.

6. Muayene ve kabul işlemleri sonrasında havale/eft nin havale eft bildiriminin yapılmasını müteakip ödemesi yapılan tutar müşteri bakiyesinden düşülür. 

Sizden istenen bilgileri sağlamamanız yahut proje bilgilerinin ödemeyi yapacak kurumun ödeme yetkilisi tarafından onaylanmaması durumunda "Kabul Sonrası Ödeme" yöntemini kullanarak verdiğiniz siparişiniz iptal edilebilir.

Herhangi bir mağduriyet yaşamamak için lütfen belirtilen hususlara dikkat ediniz.

 

Akademisyenler İçin Fiyat Teklifi Alma ve Satın Alma Süreçleri

Satın alma yapacaksanız ve ödeme üniversite yahut herhangi başka bir resmi kamu kurumu tarafından muayene ve kabul işlemleri sonrasında havale/eft ile yapılacaksa; satın alma esnasında "Kabul Sonrası Ödeme" ödeme yöntemini seçiniz. Bu ödeme yöntemi sadece fatura ve teslimat adresi Türkiye içinde olan satın almalarda kullanılabilecektir. "Kabul Sonrası Ödeme" ödeme yöntemini kullanarak satın aldığınız ürünlerin ödemesi yapılıncaya kadar üye hesabınızda eksi bakiye olarak gözükecektir Muayene ve kabul işlemleri sonrasında havale/eft nin havale eft bildiriminin yapılmasını müteakip ödemesi yapılan tutar müşteri bakiyesinden düşülecektir.

 

 

 

BAP'ı YAP MAAŞI KAP

Kampanyanın Amacı

Dünyada ticarileşmiş grafen türevi uygulamalarının Türkiye'de gerçekleştirilerek ticari ürün olarak piyasaya sürülmesi amacına dönük üniversite-sanayi işbirliklerine dayalı projeler için nüve teşkil edecek bilimsel alt yapının Hazernet iş birliği ağı içerisindeki kurumlarda oluşmasının temini.

Kampanyanın Kapsamı

Kendileri ya da bünyelerindeki TTO, TTM, Teknopark gibi birimleri ile bir protokol kapsamında iş birliği tesis ettiğimiz üniversitelerin bünyesinde gerçekleştirilecek seçilmiş Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) kapsamında 5000USD+KDV ve üzeri grafen türevleri satın alması yapacak proje yürütücüsü hocamızın seçeceği öğrenciyi* istihdam ediyor ve proje süresince proje yürütücüsü hocamıza teknik destek vermek üzere görevlendiriyoruz. Kampanyadan yararlanmak için projeniz kapsamında yapılan satın almanın kampanya süresi içinde başlamış olması yeterlidir.Teklif aşaması ya da ödeme öncesinde istihdam desteğine dönük protokol imzalanır.

Kampanya Süresi:01.01.2017 - 31.12.2020

Kampanya Kodu:TR-BAP-201703211400

* Not: Projede görevlendirilecek öğrenci başka hiç bir işte aktif olarak çalışmayan T.C. vatandaşları arasından seçilmelidir.

 

Hazerfen Kimya Malzeme ve Enerji Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır