Teklif Al

Grapheine


Bu çalışma kapsamında genişleyen bir araştırma alanı olan grafen teknolojileri alanında öncü çalışmaları bulunan araştırmacılarımıza ihtiyaç duyan araştırmacılara karakterizasyondan yatırım fizibilitesine kadar geniş bir kapsamda teknik danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz. Araştırmacılarımız Hazerfen KMETSTAŞ ve Gebze Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Merkezi ile ortak danışmanlık sözleşmesini onaylayarak danışman üyemiz olurlar.

Danışman Üye

Grapheine sistemimize dahil olan danışman üyemiz, standart üyelerimiz ve üye temsilcilerimize sağladığımız avantajlardan istifade edebilir, ihtiyacı olan konularda bilimsel, teknik, teknolojik danışmanlık talep edebilir, disiplinler arası çalışmalarında ihtiyaç duyacağı alan dışı bilgiye kolaylıkla ulaşabilir, ya da kendi alanındaki bilgi, brikim ve tecrübesini kullanarak ihtiyaç duyan araştırmacıların bu ihtiyacını ücreti mukabilinde karşılayabilir. Hazerfen’in ticarileşme projelerinde görev alıp beş yıl boyunca ticarileşme fonu uygulamamızdan faydalanabilir.

Ödemeler

Satış primi, raporlama bedeli ve danışmanlık ücreti destek ödemelerimizi ürün veya hizmet bedelinin Hazerfen hesabına yatırılmasını takip eden 45 gün içinde yapıyoruz. Akademisyen üyelerimizin sağladıkları hizmetin bedeli Gebze Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Merkezi A.Ş. aracılığı ile danışman üyemizin banka hesabına yatırılmak suretiyle ödenecektir.

 

 

 

BAP'ı YAP MAAŞI KAP

Kampanyanın Amacı

Dünyada ticarileşmiş grafen türevi uygulamalarının Türkiye'de gerçekleştirilerek ticari ürün olarak piyasaya sürülmesi amacına dönük üniversite-sanayi işbirliklerine dayalı projeler için nüve teşkil edecek bilimsel alt yapının Hazernet iş birliği ağı içerisindeki kurumlarda oluşmasının temini.

Kampanyanın Kapsamı

Kendileri ya da bünyelerindeki TTO, TTM, Teknopark gibi birimleri ile bir protokol kapsamında iş birliği tesis ettiğimiz üniversitelerin bünyesinde gerçekleştirilecek seçilmiş Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) kapsamında 5000USD+KDV ve üzeri grafen türevleri satın alması yapacak proje yürütücüsü hocamızın seçeceği öğrenciyi* istihdam ediyor ve proje süresince proje yürütücüsü hocamıza teknik destek vermek üzere görevlendiriyoruz. Kampanyadan yararlanmak için projeniz kapsamında yapılan satın almanın kampanya süresi içinde başlamış olması yeterlidir.Teklif aşaması ya da ödeme öncesinde istihdam desteğine dönük protokol imzalanır.

Kampanya Süresi:01.01.2017 - 31.12.2020

Kampanya Kodu:TR-BAP-201703211400

* Not: Projede görevlendirilecek öğrenci başka hiç bir işte aktif olarak çalışmayan T.C. vatandaşları arasından seçilmelidir.

 

Hazerfen Kimya Malzeme ve Enerji Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır