Teklif Al

Grapheine


Bu çalışma kapsamında genişleyen bir araştırma alanı olan grafen teknolojileri alanında öncü çalışmaları bulunan araştırmacılarımıza ihtiyaç duyan araştırmacılara karakterizasyondan yatırım fizibilitesine kadar geniş bir kapsamda teknik danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz. Araştırmacılarımız Hazerfen KMETSTAŞ ve Gebze Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi ile ortak danışmanlık sözleşmesini onaylayarak danışman üyemiz olurlar.

Danışman Üye

Grapheine sistemimize dahil olan danışman üyemiz, standart üyelerimiz ve üye temsilcilerimize sağladığımız avantajlardan istifade edebilir, ihtiyacı olan konularda bilimsel, teknik, teknolojik danışmanlık talep edebilir, disiplinler arası çalışmalarında ihtiyaç duyacağı alan dışı bilgiye kolaylıkla ulaşabilir, ya da kendi alanındaki bilgi, brikim ve tecrübesini kullanarak ihtiyaç duyan araştırmacıların bu ihtiyacını ücreti mukabilinde karşılayabilir. Hazerfen’in ticarileşme projelerinde görev alıp beş yıl boyunca ticarileşme fonu uygulamamızdan faydalanabilir.

Ödemeler

Satış primi, raporlama bedeli ve danışmanlık ücreti destek ödemelerimizi ürün veya hizmet bedelinin Hazerfen hesabına yatırılmasını takip eden 45 gün içinde yapıyoruz. Akademisyen üyelerimizin sağladıkları hizmetin bedeli Gebze Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi aracılığı ile danışman üyemizin banka hesabına yatırılmak suretiyle ödenecektir.

 

Hazerfen Kimya Malzeme ve Enerji Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır