Teklif Al

Kampanyalar


Birinci Kampanya: PROJE YAP EK BÜTÇE KAP

Kampanyanın Amacı

Dünyada ticarileşmiş grafen türevi uygulamalarının Türkiye'de gerçekleştirilerek ticari ürün olarak piyasaya sürülmesi amacına dönük üniversite-sanayi işbirliklerine dayalı projeler için nüve teşkil edecek bilimsel alt yapının Hazernet iş birliği ağı içerisindeki kurumlarda oluşmasının temini.

Kampanyanın Kapsamı

Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) ya da TÜBİTAK 1002 Hızlı Destek projeleri kapsamında 2.000USD+KDV ve üzeri grafen türevleri satın alması yapacak proje yürütücüsü hocamıza projesinde kullanmak üzere yaptığı satın almanın vergiler hariç tutarının yarısı kadar ilave bütçe sağlıyoruz.* Kampanyadan yararlanmak için projeniz kapsamında yapılan satın almanın kampanya süresi içinde başlamış olması yeterlidir.

Kampanya Süresi:01.01.2020 - 31.12.2021

Kampanya Kodu:TR-HDBAP-202001011630

* Not 1: Proje yürütücüsü kampanya şartlarını sağlayan satın almaları için satın alma tutarının vergiler hariç kısmının %50si kadar bir bütçe hak eder. Projesinin ihtiyacı olan ve bu hakediş tutarını aşmayan ihtiyaçlarını Hazerfen'e bildirir ve Hazerfen gerekli satın almaları yaparak proje yürütücüsüne ulaşmasını sağlar. Bu işlemler için yapılan harcamaların tamamı hak edilen ek bütçeden karşılanır.

 

İkinci Kampanya: PROJECT and EARN!

Kampanyanın Amacı

Avrupa Birliği ve Bağlantılı ülkelerde grafen türevlerine dayalı teknolojilerin ticarileşmesinin hızlandırılması. Proje ekipleri ve şirketler arasında iş birliklerinin geliştirilmesi.

Kampanyanın Kapsamı

Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve grafen türevlerine dayalı teknolojilerin geliştirilmesini içeren tüm projeler başvurabilir. Proje koordinatörlerine iş birliği ödülü veriyoruz. Ödül, projeleri kapsamında yaptıkları satın almanın vergiler hariç tutarının %50 si kadar nakit ödemedir.** Satın almalar kampanya süresi içinde yapılmış olmalıdır. Lütfen bizimle irtibata geçin.

Kampanya Süresi: 01.01.2021 - 31.12.2021

Kampanya Kodu: GREENEU - 202001011630

* *Not 2: Kazancından dolayı tahakkuk edecek vergiler ödüllendirilen araştırmacının sorumluluğundadır.

 

KAMPANYA GENEL ŞARTLARI

1- Her satın alma için uygulama ya da kampanyalarımızsan sadece birinden yararlanılabilir.

2. Yapılan satın almaların vergiler hariç tutarı üzerinden %25 ve üzeri indirimden faydalanılmışsa söz konusu satınalma için başka bir kampanya, uygulama ya da indirimden faydalanılamaz. Söz konusu satın almaya ilişkin ilave bir hak da talep edilemez.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kampanyanın Kapsamı

Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) ya da TÜBİTAK 1002 Hızlı Destek projeleri kapsamında 2000USD+KDV ve üzeri grafen türevleri satın alması yapacak proje yürütücüsü hocamıza projesinde kullanmak üzere yaptığı satın almanın vergiler hariç tutarının yarısı kadar ilave bütçe sağlıyoruz.

Hazerfen Kimya Malzeme ve Enerji Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır