Teklif Al

İletişim Bilgileri

MERKEZ

Hazerfen Kimya Malzeme ve Enerji Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.

Cumhuriyet Mah. 2254.Sk. Gebze Teknik Üniversitesi No:2 G.Y.T.E., Teknoloji Transfer Ofisi, P.K. 41400
GEBZE, KOCAELİ, TÜRKİYE

Kayıtlı Elektronik Posta / Registered Electronic Mail
hazerfen@hs01.kep.tr

Telefon: (+90) 262 653 48 49
Çalışma Saatleri : 9:00 - 17:00

QR

Harita

QR

 

TÜBİTAK Marmara Teknokent İrtibat Noktası

TÜBİTAK Marmara Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi Posta Kodu: 41470, Barış Mahallesi
GEBZE, KOCAELİ, TÜRKİYE

QR

Harita

QR

İletişim Formu
captcha

 

 

BAP'ı YAP MAAŞI KAP

Kampanyanın Amacı

Dünyada ticarileşmiş grafen türevi uygulamalarının Türkiye'de gerçekleştirilerek ticari ürün olarak piyasaya sürülmesi amacına dönük üniversite-sanayi işbirliklerine dayalı projeler için nüve teşkil edecek bilimsel alt yapının Hazernet iş birliği ağı içerisindeki kurumlarda oluşmasının temini.

Kampanyanın Kapsamı

Kendileri ya da bünyelerindeki TTO, TTM, Teknopark gibi birimleri ile bir protokol kapsamında iş birliği tesis ettiğimiz üniversitelerin bünyesinde gerçekleştirilecek seçilmiş Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) kapsamında 5000USD+KDV ve üzeri grafen türevleri satın alması yapacak proje yürütücüsü hocamızın seçeceği öğrenciyi* istihdam ediyor ve proje süresince proje yürütücüsü hocamıza teknik destek vermek üzere görevlendiriyoruz. Kampanyadan yararlanmak için projeniz kapsamında yapılan satın almanın kampanya süresi içinde başlamış olması yeterlidir.Teklif aşaması ya da ödeme öncesinde istihdam desteğine dönük protokol imzalanır.

Kampanya Süresi:01.01.2017 - 31.12.2020

Kampanya Kodu:TR-BAP-201703211400

* Not: Projede görevlendirilecek öğrenci başka hiç bir işte aktif olarak çalışmayan T.C. vatandaşları arasından seçilmelidir.

 

Hazerfen Kimya Malzeme ve Enerji Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır