Teklif Al

Ücretsiz Numune


Bütçesi onaylanmış (yürüyen) projesi olan danışman ve tedarikçi üyelerimize proje bilgileri bildiriminde bulunmaları kaydıyla başlangıç denemeleri için gerekli numunelerini bedelsiz olarak temin ediyoruz.

SÜREÇ NASIL İŞLER

1. Proje bilgileri bildirim sayfası aracılığı ile proje bilgileri bildiriminde bulunursunuz.

2. Hazerfen bildirdiğiniz harcama yetkili kurum görevlisinden proje bilgilerinizin doğrulamasını ister.

3. Harcama yetkili kurum görevlisi proje bilgilerinizi doğrular.

4. Hazerfen ücretsiz numune talebinizi değerlendirir.

5. Karşılanması uygun bulunan ücretsiz numune talepleri için indirim kuponu oluşturularak üyemize bildirilir.

6. İndirim kuponunuzu kullanarak ücretsiz numune siparişinizi verirsiniz.

Notlar :

1. İndirim kuponları kargo giderlerini kapsamamaktadır. Kargo giderleri ücretsiz numune siparişi esnasında tahsil edilir.

2. Size sağlanan ücretsiz numune ile yapılacak olan deneme ARGE çalışmalarının sonuçlarını altı ay içerisinde Hazerfen ile yazılı olarak paylaşmanız  beklenmektedir. Ücretsiz numune ile gerçekleştirilen deneme ARGE çalışmalarının sonuçlarının ürün teslim tarihinden itibaren altı ay içinde Hazerfen ile paylaşılmaması halinde numune ürün için uygulanan indirim tutarı harcama yetkili kuruma fatura edilir. 

 

 

 

BAP'ı YAP MAAŞI KAP

Kampanyanın Amacı

Dünyada ticarileşmiş grafen türevi uygulamalarının Türkiye'de gerçekleştirilerek ticari ürün olarak piyasaya sürülmesi amacına dönük üniversite-sanayi işbirliklerine dayalı projeler için nüve teşkil edecek bilimsel alt yapının Hazernet iş birliği ağı içerisindeki kurumlarda oluşmasının temini.

Kampanyanın Kapsamı

Kendileri ya da bünyelerindeki TTO, TTM, Teknopark gibi birimleri ile bir protokol kapsamında iş birliği tesis ettiğimiz üniversitelerin bünyesinde gerçekleştirilecek seçilmiş Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) kapsamında 5000USD+KDV ve üzeri grafen türevleri satın alması yapacak proje yürütücüsü hocamızın seçeceği öğrenciyi* istihdam ediyor ve proje süresince proje yürütücüsü hocamıza teknik destek vermek üzere görevlendiriyoruz. Kampanyadan yararlanmak için projeniz kapsamında yapılan satın almanın kampanya süresi içinde başlamış olması yeterlidir.Teklif aşaması ya da ödeme öncesinde istihdam desteğine dönük protokol imzalanır.

Kampanya Süresi:01.01.2017 - 31.12.2020

Kampanya Kodu:TR-BAP-201703211400

* Not: Projede görevlendirilecek öğrenci başka hiç bir işte aktif olarak çalışmayan T.C. vatandaşları arasından seçilmelidir.

 

Hazerfen Kimya Malzeme ve Enerji Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır