Teklif Al

Araştırmacı Üye


Raporlama Bedeli

Zerre markalı ürünlerimizi satın alarak araştırmasında kullanan ve makalesinde-projesinde firmamızın unvanı ile markamızı anan araştırmacılarımıza çalışmasını tamamladıktan sonra makalesini-proje raporu özetini bize internet üzerinden ulaştırması kaydıyla yaptığı satın almanın vergiler hariç tutarının %15 ini raporlama bedeli olarak ödüyoruz. Standart üyeler bu uygulamadan faydalanamazlar.

Satış Primi

Araştırmacı üyelerimize aracı oldukları ürün satışlarının vergiler hariç tutarının %10 unu satış primi olarak ödüyoruz. Standart üyeler bu uygulamadan faydalanamazlar.

Ödemeler

Satış primi, raporlama bedeli ve danışmanlık ücreti destek ödemelerimizi ürün veya hizmet bedelinin Hazerfen hesabına yatırılmasını takip eden 45 gün içinde yapıyoruz. Akademisyen üyelerimizin sağladıkları hizmetin bedeli Gebze Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi aracılığı ile danışman üyemizin banka hesabına yatırılmak suretiyle ödenecektir.

Hazerfen Kimya Malzeme ve Enerji Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır