Teklif Al

Fiyat teklifi nasıl alınır


 1. Üye değilseniz üye olunuz.

 2. Üye girişi yapınız.

 3. Teklif almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyiniz.

 4. Sepetinize gidiniz.

 5. Alışverişi Tamamla diyerek ilerleyiniz.

 6. Fatura ve teslimat adresi ve kargo yöntemi seçimini/girişini yapınız.

 7. Ödeme yöntemi seçimi aşamasında varsa talebinize özel notlarınızı ekleyin, Ön Bilgilendirme Formu ve Teslimat ve İade şartları onay kutucuklarını işaretleyip Fiyat Teklifi Al seçeneğini seçerek Siparişi Onayla butonuna tıklayınız.

 Sistemimiz otomatik olarak fiyat teklifi oluşturarak talep etmiş olduğunuz fiyat teklifini üye e posta hesabına pdf olarak e posta ekinde gönderecektir.

 

 

 

BAP'ı YAP MAAŞI KAP

Kampanyanın Amacı

Dünyada ticarileşmiş grafen türevi uygulamalarının Türkiye'de gerçekleştirilerek ticari ürün olarak piyasaya sürülmesi amacına dönük üniversite-sanayi işbirliklerine dayalı projeler için nüve teşkil edecek bilimsel alt yapının Hazernet iş birliği ağı içerisindeki kurumlarda oluşmasının temini.

Kampanyanın Kapsamı

Kendileri ya da bünyelerindeki TTO, TTM, Teknopark gibi birimleri ile bir protokol kapsamında iş birliği tesis ettiğimiz üniversitelerin bünyesinde gerçekleştirilecek seçilmiş Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) kapsamında 5000USD+KDV ve üzeri grafen türevleri satın alması yapacak proje yürütücüsü hocamızın seçeceği öğrenciyi* istihdam ediyor ve proje süresince proje yürütücüsü hocamıza teknik destek vermek üzere görevlendiriyoruz. Kampanyadan yararlanmak için projeniz kapsamında yapılan satın almanın kampanya süresi içinde başlamış olması yeterlidir.Teklif aşaması ya da ödeme öncesinde istihdam desteğine dönük protokol imzalanır.

Kampanya Süresi:01.01.2017 - 31.12.2020

Kampanya Kodu:TR-BAP-201703211400

* Not: Projede görevlendirilecek öğrenci başka hiç bir işte aktif olarak çalışmayan T.C. vatandaşları arasından seçilmelidir.

 

Hazerfen Kimya Malzeme ve Enerji Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır