Teklif Al

Hazernet Nedir?


İŞBİRLİĞİ YAKLAŞIMIMIZ

Çığır açıcı bir malzeme olarak grafen, üstün özellikleri ile teknolojinin ve günlük hayatımızda kullandığımız aygıtların karakteristiklerini belirlemeye doğru yol almaktadır. Gelişen bir piyasa olarak grafen piyasası, türevlerini de içine alacak bir yaklaşımla grafen üreticileri, araştırma merkezleri ve araştırmacılar, en nihayetinde bilimsel ve teknolojik gelişmelerin gündelik hayatı kolaylaştırıcı biçimler alabilmesi için sanayicilerin, birlikte, azimli ve yoğun çalışmasını gerektiren bir nitelik göstermektedir.

Hazerfen, bu bilinçle çıktığı yolda önemli bir aşama olan yüksek nitelikli grafenin ölçeklenebilir bir yöntemle üretimini başarmış olmanın sağladığı özgüvenle yoluna devam etmek kararlılığındadır. Çıktığı uzun yolun henüz başlarında olan bir teknoloji firması olarak Hazerfen’in gelecek için belirlediği hedef, bu birikimi çeşitli endüstri alanları için işlevsel nitelikte türev ürünlerle zenginleştirmek, bu yolda araştırma merkezleri ve araştırmacıları birer paydaş olarak heyecanına ortak etmek, nihayetinde endüstriyel nitelikli ürünleri ile gündelik hayatı kolaylaştırıcı katkıları insanlığın hizmetine sunmaktır.

Ülkemizin genelde teknoloji, özelde nanoteknoloji, belirgin bir örnek olarak da grafen teknolojileri alanındaki gelişiminin öncüleri arasında yerimizi alırken, milletimizin gelişimine teknolojik, ekonomik, yüksek nitelikli işgücü istihdamı, milli ihtiyaçlarımızın dışa bağımlılığının azaltılmasına; enerji, sağlık ve askeri alanlardaki çalışmalarla katkı sunmayı ülkü edindik.

Bu amaçlarımıza ulaşmak maksadı ile Hazernet iş ağı çalışmasını başlatmış bulunuyor, bu alanda çalışmak isteyen tüm paydaşları iş ortaklarımız olarak görüyoruz.

Hazernet Nedir?

Hazernet, www.hazerfen.com.tr internet adresi üzerinden yürüteceğimiz bir iş ağı (network) çalışmasıdır. İnternet sitemiz üzerinden üye kaydı yapan tüm müşteri ve çalışma ortaklarımız kurmakta olduğumuz iş ağının sağlayacağı imkanlardan istifade edebileceklerdir. Hazernet bilimsel bir araştırmacı ağıdır. İnternet sitemize üye olan kullanıcılar için kademeli bir üyelik sistemimiz vardır.

Üye

Sitemiz üzerinden satın alma yapabilir. Özel üyelik tipi gerektirmeyen kampanya ve uygulamalarımızdan yararlanabilir.

Araştırmacı Üye

Zerre markalı ürünlerimizi satın alarak araştırmasında kullanan ve makalesinde-projesinde firmamızın unvanı ile markamızı anan araştırmacılarımıza çalışmasını tamamladıktan sonra makalesini-proje raporu özetini bize internet üzerinden ulaştırması kaydıyla yaptığı satın almanın vergiler hariç tutarının %15 ini raporlama bedeli olarak ödüyoruz. Araştırmacı üyelerimize aracı oldukları ürün satışlarının vergiler hariç tutarının %10 unu satış primi olarak ödüyoruz. Standart üyeler bu uygulamadan faydalanamazlar. 

Danışman Üye

Grapheine sistemimize dahil olan danışman üyemiz, standart üyelerimiz ve araştırmacı üyelerimize sağladığımız avantajlardan istifade edebilir, ihtiyacı olan konularda bilimsel, teknik, teknolojik danışmanlık talep edebilir, soru cevap yöntemi ile disiplinler arası çalışmalarında ihtiyaç duyacağı alan dışı bilgilere kolaylıkla ulaşabilir, ya da kendi alanındaki bilgi, birikim, tecrübeye ihtiyaç duyan araştırmacıların bu ihtiyacını ücreti mukabilinde karşılayabilir.

Tedarikçi Üye

Industrializer çalışmamıza dahil olan tedarikçi üye kendi imkanları ile ürettiği nitelikli ürünlerini IZER markamız ile sitemiz üzerinden e satışa sunabilir, danışman üye gibi hareket edebilir, yine satış primi ve raporlama bedeli uygulamalarımızdan istifade edebilir. Araştırmacılarımızdan beklentimiz şu üç soruyu cevaplamaları: İddianız nedir? İspatı nedir? Örnek (numune) ürünleriniz – prototiplerinizi sağlayabilir misiniz? Lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ödemeler

Satış primi, raporlama bedeli ve danışmanlık ücreti destek ödemelerimizi ürün veya hizmet bedelinin Hazerfen hesabına yatırılmasını takip eden 45 gün içinde yapıyoruz. Akademisyen üyelerimizin sağladıkları hizmetin bedeli Gebze Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi aracılığı ile danışman üyemizin banka hesabına yatırılmak suretiyle ödenecektir.

 

Hazerfen Kimya Malzeme ve Enerji Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır