Teklif Al

Tarihçe


Hazerfen K.M.E.T.S.T.A.Ş.  ağırlıklı olarak Gebze Teknik Üniversitesi menşeili bir grup bilim adamının bir araya geldiği bir teknoloji firmasıdır. TÜBİTAK’ın Teknoloji Geliştirme Bölgesi olan Marmara Teknokent’te 2015 yılında, yüksek nitelikli grafen türevleri üretmek üzere Türkiye Cumhuriyeti Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın Teknogirişim Desteği ile kurulmuştur. Proje kapsamında yüksek nitelikli grafen türevlerinin üretimi için ölçeklenebilir ve yüksek verimli bir süreç geliştirilmiştir. Çıktığı uzun yolun henüz başlarındaki Hazerfen, tarihi ileriye doğru yazmak azmindedir.

 

 

Hazerfen, Gebze Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisinde yerleşiktir. Tübitak Marmara Teknokent A.Ş.  ve Gebze Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Merkezi A.Ş ile de iş birliği halinde dünyada ticarileşmiş grafen teknolojilerini sektöründe öncü firmalarla birlikte Türkiye'de gerçekleştirmeye dönük endüstriyel uygulama çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Hazerfen Kimya Malzeme ve Enerji Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır