Teklif Al

Başkanın Mesajı


Çığır açıcı bir malzeme olarak grafen, üstün özellikleri ile teknolojinin ve günlük hayatımızda kullandığımız aygıtların karakteristiklerini belirlemeye doğru yol almaktadır. Gelişen bir piyasa olarak grafen piyasası, türevlerini de içine alacak bir yaklaşımla grafen üreticileri, araştırma merkezleri ve araştırmacılar, en nihayetinde bilimsel ve teknolojik gelişmelerin gündelik hayatı kolaylaştırıcı biçimler alabilmesi için sanayicilerin, birlikte, azimli ve yoğun çalışmasını gerektiren bir nitelik göstermektedir.

Hazerfen, bu bilinçle çıktığı yolda önemli bir aşama olan yüksek nitelikli grafenin ölçeklenebilir bir yöntemle üretimini başarmış olmanın sağladığı özgüvenle yoluna devam etmek kararlılığındadır. Çıktığı uzun yolun henüz başlarında olan bir teknoloji firması olarak Hazerfen’in gelecek için belirlediği hedef, bu birikimi çeşitli endüstri alanları için işlevsel nitelikte türev ürünlerle zenginleştirmek, bu yolda araştırma merkezleri ve araştırmacıları birer paydaş olarak heyecanına ortak etmek, nihayetinde endüstriyel nitelikli ürünleri ile gündelik hayatı kolaylaştırıcı katkıları insanlığın hizmetine sunmaktır.

Ülkemizin genelde teknoloji, özelde nanoteknoloji, belirgin bir örnek olarak da grafen teknolojileri alanındaki gelişiminin öncüleri arasında yerimizi alırken, milletimizin teknolojik ve ekonomik gelişimine, yüksek nitelikli işgücü istihdamı ve milli ihtiyaçlarımızın dışa bağımlılığının azaltılmasına odaklanmış olarak; enerji, sağlık ve askeri alanlardaki çalışmalarla katkı sunmayı ülkü edindik.

Erdal Topaç

Yönetim Kurulu Başkanı, Genel Müdür

 

 

 

BAP'ı YAP MAAŞI KAP

Kampanyanın Amacı

Dünyada ticarileşmiş grafen türevi uygulamalarının Türkiye'de gerçekleştirilerek ticari ürün olarak piyasaya sürülmesi amacına dönük üniversite-sanayi işbirliklerine dayalı projeler için nüve teşkil edecek bilimsel alt yapının Hazernet iş birliği ağı içerisindeki kurumlarda oluşmasının temini.

Kampanyanın Kapsamı

Kendileri ya da bünyelerindeki TTO, TTM, Teknopark gibi birimleri ile bir protokol kapsamında iş birliği tesis ettiğimiz üniversitelerin bünyesinde gerçekleştirilecek seçilmiş Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) kapsamında 5000USD+KDV ve üzeri grafen türevleri satın alması yapacak proje yürütücüsü hocamızın seçeceği öğrenciyi* istihdam ediyor ve proje süresince proje yürütücüsü hocamıza teknik destek vermek üzere görevlendiriyoruz. Kampanyadan yararlanmak için projeniz kapsamında yapılan satın almanın kampanya süresi içinde başlamış olması yeterlidir.Teklif aşaması ya da ödeme öncesinde istihdam desteğine dönük protokol imzalanır.

Kampanya Süresi:01.01.2017 - 31.12.2020

Kampanya Kodu:TR-BAP-201703211400

* Not: Projede görevlendirilecek öğrenci başka hiç bir işte aktif olarak çalışmayan T.C. vatandaşları arasından seçilmelidir.

 

Hazerfen Kimya Malzeme ve Enerji Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır