Teklif Al

Başkanın Mesajı


Çığır açıcı bir malzeme olarak grafen, üstün özellikleri ile teknolojinin ve günlük hayatımızda kullandığımız aygıtların karakteristiklerini belirlemeye doğru yol almaktadır. Gelişen bir piyasa olarak grafen piyasası, türevlerini de içine alacak bir yaklaşımla grafen üreticileri, araştırma merkezleri ve araştırmacılar, en nihayetinde bilimsel ve teknolojik gelişmelerin gündelik hayatı kolaylaştırıcı biçimler alabilmesi için sanayicilerin, birlikte, azimli ve yoğun çalışmasını gerektiren bir nitelik göstermektedir.

Hazerfen, bu bilinçle çıktığı yolda önemli bir aşama olan yüksek nitelikli grafenin ölçeklenebilir bir yöntemle üretimini başarmış olmanın sağladığı özgüvenle yoluna devam etmek kararlılığındadır. Çıktığı uzun yolun henüz başlarında olan bir teknoloji firması olarak Hazerfen’in gelecek için belirlediği hedef, bu birikimi çeşitli endüstri alanları için işlevsel nitelikte türev ürünlerle zenginleştirmek, bu yolda araştırma merkezleri ve araştırmacıları birer paydaş olarak heyecanına ortak etmek, nihayetinde endüstriyel nitelikli ürünleri ile gündelik hayatı kolaylaştırıcı katkıları insanlığın hizmetine sunmaktır.

Ülkemizin genelde teknoloji, özelde nanoteknoloji, belirgin bir örnek olarak da grafen teknolojileri alanındaki gelişiminin öncüleri arasında yerimizi alırken, milletimizin teknolojik ve ekonomik gelişimine, yüksek nitelikli işgücü istihdamı ve milli ihtiyaçlarımızın dışa bağımlılığının azaltılmasına odaklanmış olarak; enerji, sağlık ve askeri alanlardaki çalışmalarla katkı sunmayı ülkü edindik.

Erdal Topaç

Yönetim Kurulu Başkanı

 

Hazerfen Kimya Malzeme ve Enerji Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır