Teklif Al

Hakkımızda


Hazerfen K.M.E.T.S.T.A.Ş.  ağırlıklı olarak Gebze Teknik Üniversitesi menşeili bir grup bilim adamının bir araya geldiği bir teknoloji firmasıdır. 2015 yılında kurulmuştur ve TÜBİTAK’ın Teknoloji Geliştirme Bölgesi olan Marmara Teknokent’te kurulmuştur. Halihazırda Gebze Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisinde yerleşiktir.

 

Ülkemizin genelde teknoloji, özelde nanoteknoloji, belirgin bir örnek olarak da grafen teknolojileri alanındaki gelişiminin öncüleri arasında yerimizi alırken, milletimizin teknolojik ve ekonomik gelişimine, yüksek nitelikli işgücü istihdamı ve milli ihtiyaçlarımızın dışa bağımlılığının azaltılmasına odaklanmış olarak; enerji, sağlık ve askeri alanlardaki çalışmalarla katkı sunmayı ülkü edindik.

 

 

 

BAP'ı YAP MAAŞI KAP

Kampanyanın Amacı

Dünyada ticarileşmiş grafen türevi uygulamalarının Türkiye'de gerçekleştirilerek ticari ürün olarak piyasaya sürülmesi amacına dönük üniversite-sanayi işbirliklerine dayalı projeler için nüve teşkil edecek bilimsel alt yapının Hazernet iş birliği ağı içerisindeki kurumlarda oluşmasının temini.

Kampanyanın Kapsamı

Kendileri ya da bünyelerindeki TTO, TTM, Teknopark gibi birimleri ile bir protokol kapsamında iş birliği tesis ettiğimiz üniversitelerin bünyesinde gerçekleştirilecek seçilmiş Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) kapsamında 5000USD+KDV ve üzeri grafen türevleri satın alması yapacak proje yürütücüsü hocamızın seçeceği öğrenciyi* istihdam ediyor ve proje süresince proje yürütücüsü hocamıza teknik destek vermek üzere görevlendiriyoruz. Kampanyadan yararlanmak için projeniz kapsamında yapılan satın almanın kampanya süresi içinde başlamış olması yeterlidir.Teklif aşaması ya da ödeme öncesinde istihdam desteğine dönük protokol imzalanır.

Kampanya Süresi:01.01.2017 - 31.12.2020

Kampanya Kodu:TR-BAP-201703211400

* Not: Projede görevlendirilecek öğrenci başka hiç bir işte aktif olarak çalışmayan T.C. vatandaşları arasından seçilmelidir.

 

Hazerfen Kimya Malzeme ve Enerji Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır